Nasza oferta

Pragniemy tworzyć miejsce, w którym dzieciństwo będzie czasem radosnego oraz swobodnego poznawania świata. Przedszkolne sale oraz ogród tworzą atrakcyjne środowisko, które stymuluje inicjatywę dzieci oraz umożliwia zaspokajanie potrzeby aktywnego poznawania otoczenia.

Propagujemy pogodne i radosne dzieciństwo, gdzie nauka wydaje się zabawą, a zabawa jest przyjemnością.

W naszym przedszkolu dbamy o to, aby każde dziecko czuło się ważne i docenione. Wspomagamy dzieci w budowaniu wewnętrznego poczucia własnej wartości oraz wiary w swoje umiejętności, tak aby z pewnością siebie potrafiły stawiać czoła wyzwaniom życia codziennego.

W ramach czesnego oferujemy

• Język angielski 3x30min/tyg., 5-latki 4x30min/tyg.
  • Zajęcia plastyczne
  • Profilaktykę logopedyczną
  • Zajęcia kulinarne „Mistrz Patelni”
  • Edukację teatralną