Przedszkole Krasnoludki

Niepubliczne Przedszkole Krasnoludki  powstało 20 sierpnia 2012 roku. Opiekę merytoryczną i metodyczną nad placówką sprawuje Kuratorium Oświaty.

Nasz budynek spełnia wszelkie wymagania stawiane przez UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń przedszkolnych. Posiadamy cztery sale dydaktyczne, każda z dostępem do ergonomicznie zaprojektowanej łazienki, własną kuchnię, plac zabaw oraz Miasteczko Ruchu Drogowego.

Zapewniamy opiekę dzieciom od 2,5 do 5 lat w 4 grupach wiekowych. Przedszkole jest czynne 5 dni w tygodniu od 6.30 do 17.00 przez cały rok. Na każdą grupę przypada jeden wychowawca i  jedna pomoc nauczyciela.

Dzięki naszej placówce zawierane są pierwsze przyjaźnie. Dzieci uczą się współpracy, zaangażowania, odpowiedzialności oraz współpracy w grupie. Naszym najważniejszym celem jest dobro Dziecka.

Przedszkole Krasnoludki  to miejsce, w którym zespół doświadczonych i zaangażowanych pedagogów codziennie czuwa nad zapewnianiem dzieciom warunków odpowiadających ich indywidualnym potrzebom rozwojowym w prawdziwie rodzinnej atmosferze.

about-image

LAT DOŚWIADCZENIA

Bogate doświadczenie pozwalaja nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie

NAUCZYCIELI