zdjecie grupy

Wesołki

Do grupy Wesołków należą nasze najmłodsze dzieci. Maluchy biorą aktywny udział w zajęciach. Wraz z nauczycielem chętnie tworzą prace wykonane różnymi technikami. Są bardzo samodzielne, a brudne ręce nie zniechęcają Ich do dalszej pracy.

Długie spacery nie są dla naszych przedszkolaków wyzwaniem, ponieważ uwielbiają ruch na świeżym powietrzu.

Każdego dnia zaskakują nas swoją pomysłowością, wyobraźnią i ciekawością poznawania świata.

Zajęcia dodatkowe

Poniedziałek
Śmiałki
Zuchy
Wesołki
Skrzaty
Wtorek
Śmiałki
Zuchy
Wesołki
Skrzaty
Środa
Śmiałki
Zuchy
Wesołki
Skrzaty
Czwartek
Śmiałki
Zuchy
Wesołki
Skrzaty
Piątek
Śmiałki
Zuchy
Skrzaty
Śmiałki
Zuchy
Wesołki
Skrzaty
Śmiałki
Zuchy
Wesołki
Skrzaty
Śmiałki
Zuchy
Wesołki
Skrzaty
Śmiałki
Zuchy
Wesołki
Skrzaty
Śmiałki
Zuchy
Skrzaty
08:15
Laboratorium Malucha

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez p. Magdę

09:10
Laboratorium Malucha

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez p. Magdę

09:15
Plastyka

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez P. Agnieszkę

10:00
Język angielski

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez Wychowawców, którzy mają uprawnienia do nauczania j. angielskiego

13:15
J. angielski dodatkowy

Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego prowadzone metodą „Akcja na minutę” przez p. Martę

13:50
J. angielski dodatkowy

Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego prowadzone metodą „Akcja na minutę” przez p. Martę

14:30
J. angielski dodatkowy

Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego prowadzone metodą „Akcja na minutę” przez p. Martę

14:30
J. angielski dodatkowy

Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego prowadzone metodą „Akcja na minutę” przez p. Martę

09:00
Rytmika

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez P. Sławka

09:15
Język angielski

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez Wychowawców, którzy mają uprawnienia do nauczania j. angielskiego

09:15
Plastyka

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez P. Agnieszkę

09:35
Rytmika

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez P. Sławka

09:50
Język angielski

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez Wychowawców, którzy mają uprawnienia do nauczania j. angielskiego

10:10
Rytmika

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez P. Sławka

10:45
Rytmika

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez P. Sławka

11:30
Robotyka

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez p. Gosię

12:30
Robotyka

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez p. Gosię

12:30
Robotyka

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez p. Gosię

08:15
Przedszkoliada

Program zajęć „Przedszkole i Piłka” jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami.

08:15
Przedszkoliada

Program zajęć „Przedszkole i Piłka” jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami.

08:45
Przedszkoliada

Program zajęć „Przedszkole i Piłka” jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami.

09:00
Logopeda

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez P. Sylwię

09:15
Przedszkoliada

Program zajęć „Przedszkole i Piłka” jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami.

09:25
Logopeda

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez P. Sylwię

10:00
Logopeda

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez P. Sylwię

10:00
Język angielski

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez Wychowawców, którzy mają uprawnienia do nauczania j. angielskiego

10:00
Język angielski

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez Wychowawców, którzy mają uprawnienia do nauczania j. angielskiego

10:35
Język angielski

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez Wychowawców, którzy mają uprawnienia do nauczania j. angielskiego

09:00
Religia

Katecheza prowadzona przez miejscowego Proboszcza ks. Romana Rychert

09:15
Plastyka

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez P. Agnieszkę

09:15
Język angielski

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez Wychowawców, którzy mają uprawnienia do nauczania j. angielskiego

09:50
Język angielski

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez Wychowawców, którzy mają uprawnienia do nauczania j. angielskiego

10:00
Język angielski

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez Wychowawców, którzy mają uprawnienia do nauczania j. angielskiego

11:00
Zumba

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez p. Aleksandrę Maluga

11:00
Zumba

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez p. Aleksandrę Maluga

11:30
Zumba

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez p. Aleksandrę Maluga

12:00
Zumba

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez p. Aleksandrę Maluga

13:15
J. angielski dodatkowy

Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego prowadzone metodą „Akcja na minutę” przez p. Martę

13:50
J. angielski dodatkowy

Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego prowadzone metodą „Akcja na minutę” przez p. Martę

14:30
J. angielski dodatkowy

Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego prowadzone metodą „Akcja na minutę” przez p. Martę

14:30
J. angielski dodatkowy

Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego prowadzone metodą „Akcja na minutę” przez p. Martę

09:00
Basen

Zajęcia dodatkowe dla Starszaków prowadzone przez Akademię Pływania Dominic Świątkiewicz w Cetniewie. Prosimy zabierać ze sobą klapki, czepek, ręcznik i bieliznę na zmianę.

09:00
Basen

Zajęcia dodatkowe dla Starszaków prowadzone przez Akademię Pływania Dominic Świątkiewicz w Cetniewie. Prosimy zabierać ze sobą klapki, czepek, ręcznik i bieliznę na zmianę.

09:15
Język angielski

Zajęcia w ramach czesnego prowadzone przez Wychowawców, którzy mają uprawnienia do nauczania j. angielskiego

Select date to see events.